Surfikoolitus firmaüritusele & suvelaagrisse

Läänemaa Noorte Purjelauakooli hommikune registreerumine suvel 2010 – tegemist oli Eesti Purjelaualiidu poolt koostöös PRIA, Surfiakadeemia ja Battery Pirita Purjelauakooliga korraldatud kahenädalase ettevõtmisega, mille käigus sai esmase surfikogemuse ja olulised teadmised mereturvalisusest 260 noort.

Otsid tegevust vee lähedal toimuvale firmaüritusele / suvepäevadele / noortelaagrisse? Surf on ala mida enamus on sattunud rannas nägema või millest sõbralt kuulma ning igas seltskonnas leidub päris kindlasti neid, kes vähemalt korra on mõelnud seda ka omal nahal proovida. Algajale sobilik varustus ning veidike kogenud juhendamist on sageli kõik, mis vaja esimese tunde kättesaamiseks.

Kuidas see toimub?

Eks see sõltub ürituse ajakavast, osavõtjate hulgast ja soovidest – aga põhimõtteliselt on tegu algajate purjelaua koolituse kohandatud variandiga:

  • alustame teooriatunniga,
  • proovime liikumised läbi kuival maal trenazööridel
  • ning siis kalipsod-vestid selga ja vette!

Sobilik grupisuurus on 10 inimest, aga vajadusel saab teha päeva jooksul mitu gruppi või kaasata rohkem juhendajaid ja varustust.

Kus seda teha saab?

Meie varustus liigub meelsasti igasse tuultele avatud veega paika Eestimaal (ja miks ka mitte väljapoole) – metsajärv on tõenäoliselt liiga vaikne, aga mere ääres leiab esimesteks katsetusteks sobivat tuult läbi suve.

Mis edasi?

Helista Tarmo Käosaarele 51 41 678 / kirjuta tarmo@surf.ee